Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Młodzi informatycy z SP 6 odebrali nagrody w Warszawie


O sukcesie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w ogólnopolskim konkursie GEEK (Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe) pisaliśmy przed wakacjami. Przypomnijmy tylko, że zespół o nazwie Space Team z tej placówki zajął w nim II miejsce.


10 września 2021 r. Polskie Towarzystwo Informatyczne (organizator konkursu) zaprosiło laureatów do Warszawy na uroczyste ogłoszenie wyników oraz na Wielką Galę Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego oraz 40-lecia PTI. Nagrodzeni od godz. 9:00 zwiedzali wystawy w Centrum Nauki Kopernik, następnie wzięli udział w  uroczystości wręczenia nagród. Popołudnie i wieczór spędzili w Filharmonii Narodowej, gdzie w programie znalazły się m.in. konferencja dotycząca transhumanizmu, wręczenie wyróżnień i odznaczeń, koncert muzyki filmowej Wojciecha Kilara w wykonaniu orkiestry kameralnej. Raz jeszcze gratulujemy!

Link do galerii zdjęć na szkolnym profilu FB:

(1) Facebook

źródło i fot. SP 6

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
10 miesięcy temu

Gratulacje dla młodzieży i ich Opiekuna

Ali
Ali
10 miesięcy temu
Reply to  Mławianka

Pan Labanowski ,klasa nauczyciel.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x