Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Kropki w ZPO nr 3 [FOTO]


15 września zarówno przedszkolaki jak i uczniowie klas I a i II a ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki.


W ten dzień można mówić o kropce na różne sposoby. Przedszkolaki wysłuchały Opowieści o Małej Kropce, uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz wykonały pracę plastyczną pt. Tęcza.  Pierwszaki, tak jak bohaterka opowieści z książki The Dot Kropka szukali swoich talentów.  W klasie II a obchodzili to święto na wesoło, kolorowo i trochę magicznie . Pomalowane przez dzieci kropki zmieniały się w …. popatrzcie na zdjęcia. To naprawdę była fajna zabawa. W ten dzień tak właściwie chodzi o to, aby pomyśleć o sobie, uwierzyć w siebie, rozwijać swoje zainteresowania i wytrwale dążyć do celu. 

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x