Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziś obchody Światowego Dnia Sybiraka


Związek Sybiraków w Mławie oraz Burmistrz Miasta Mława serdecznie zapraszają 17 września na uroczyste obchody 82. ROCZNICY NAPAŚCI SOWIECKIEJ NA POLSKĘ z 17 WRZEŚNIA 1939 r. oraz ŚWIATOWEGO DNIA SYBIRAKA


Po obchodach Światowego Dnia Sybiraka na cmentarzu parafialnym przy ul. 18 Stycznia zapraszamy na ciąg dalszy uroczystości do kina Kosmos, w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Program obchodów

● 10.00 Uroczysta Msza Święta w Kościele pw. Świętej Trójcy w Mławie.

● 11.00 Uformowanie kolumny i przemarsz z Mławską Orkiestrą Dętą, Kompanią Honorową Wojska Polskiego, Pocztami Sztandarowymi oraz wszystkimi uczestnikami na Cmentarz Parafialny przy ul. 18 Stycznia pod pomnik GOLGOTY WSCHODU – Zesłańców Syberyjskich, gdzie odegrane zostaną Hymn Państwowy i Hymn Sybiraków oraz wygłoszone okolicznościowe przemówienia i APEL POLEGŁYCH. Następnie delegacje złożą wiązanki kwiatów.

●  12.15  Akademia artystyczna w sali kina Kosmos – Miejski Dom Kultury w Mławie, Stary Rynek 13

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czas na reakcję
Czas na reakcję
1 rok temu

Redakcja może zapyta dlaczego w Ogólniaku Kiełbanskiegoi nie ma wywieszonej flagi podczas rocznic ważnych dla Polski. To samo u Krajewskiego w ARMir. 1 września nie było, 15 sierpnia nie było, i tak każdej innej dla naszego kraju rocznicy.

Znam
Znam
1 rok temu

Kiełbiński byl w PO, Krajes to nic innego jak samoobrona

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x