Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sympatyków piłki ręcznej zapraszamy na trybuny


W dniu 18 września (sobota) Klub Sportowy Zawkrze Mława przy współudziale Mławskiej Hali Sportowej oraz Rodziców zawodniczek z sekcji piłki ręcznej organizuje turniej dziewcząt rocznik 2007 i młodsze. Turniej organizowany jest już po raz trzeci.  W tym roku  jest on powiązany z 15-leciem powstania sekcji piłki ręcznej w KS Zawkrze. W zawodach weźmie udział siedem zespołów reprezentujących województwa mazowieckie, kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie. Uroczyste otwarcie turnieju nastąpi o godzinie 12.00, natomiast rozpoczęcie rozgrywek zaplanowane jest na godzinę 9.00. Wszystkich chętnych, którzy chcą obejrzeć zmagania oraz dopingować  zespoły, serdecznie zapraszamy  na trybuny MHS przy ulicy Piłsudskiego 33 A.


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x