Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

VIII Bieg Uliczny im. Ojca Bernarda Kryszkiewicza za nami [FOTO]Tym razem pogoda dopisała i wokół kościoła pw. Św. Trójcy młodzi biegacze pobiegli w tradycyjnym już VIII biegu ulicznym dedykowanym pamięci urodzonego w Mławie późniejszego pasjonisty Ojca Bernarda Kryszkiewicza.

Na starcie stanęło prawie pięciuset uczestników i uczestniczek. Bieg odbywał się w  różnych kategoriach wiekowych. Najmłodszymi reprezentantami były przedszkolaki  z  rocznika 2016, następnie  na starcie stanęli  w kolejności uczniowie klas O – III, a na samym końcu „starszaki” z klas IV-VIII. Impreza była okazją do promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Każdy uczestnik biegu otrzymał medal i słodki upominek.

źródło: Parafia św. Stanisława BM w Mławie

fot. własne/fb/SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x