Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

PSM zaprasza na koncert laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Zdzisława Skwary


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie zaprasza serdecznie na koncert laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Zdzisława Skwary w Mławie, który odbędzie się w niedzielę, 19 września o godz. 16:00 w sali koncertowej szkoły.


WSTĘP WOLNY. Liczba miejsc ograniczona wymogami pandemicznymi.

Wystąpią laureaci konkursu, który miał miejsce w kwietniu br. po raz pierwszy w formule narzuconej przez panującą pandemię – został rozegrany na podstawie nadesłanych przez uczestników filmów z wykonywanymi utworami. Nie mogło też oczywiście być etapu finałowego z towarzyszeniem orkiestry Warmińsko – Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie, instytucji, która jest współorganizatorem konkursu.

Koncert laureatów nie mógł się odbyć w kwietniu z tychże samych powodów dlatego zapraszamy teraz. Koncert na żywo z publicznością zwłaszcza w tych czasach to dla młodych wykonawców prawdziwe święto i doświadczenie, które zaprocentuje w ich przyszłym artystycznym życiu dlatego tym serdeczniej zapraszamy!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x