Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działania profilaktyczne połączone z zabawą paintballową


Mławskie Centrum Sportów Walki to nie tylko sztuki walki. W miniona sobotę w ramach projektu Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani, MCSW zorganizowało spotkanie z terapeutą uzależnień oraz zabawę paintballową dla dzieci i młodzieży., a chętnych do udziału w programie nie zabrakło.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Seweryn kal.9
Seweryn kal.9
2 lata temu

na zdjęciu głównym chłopczyk stoi na linii strzału , przynajmniej widać to tak z tej perspektywy . Na prawdziwej strzelnicy ktoś chyba dostał by ” bana ” .

Mysliwiec
Mysliwiec
2 lata temu
Reply to  Seweryn kal.9

Miałem to samo napisać Nawet jak broń nie jest naładowana nie można do nikogo mierzyć

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x