Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czy naprawdę nie można inaczej? Korek na Żwirki


Czy nie można powiadomić wcześniej kierowców, że w takim i takim dniu będzie remont Piłsudskiego i Żwirki? Korek ciągnął się od TPRS-ów aż do hali targowej. Czy nie można tego robić poza godzinami szczytu? – poinformował nas jeden ze zdenerwowanych kierowców.


I rzeczywiście jeszcze teraz trwa remont drogi wojewódzkiej 544 zarządzanej przez służby drogowe marszałka. Pod względem organizacji ruchu jest też fatalnie. Co prawda na stronie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich znajdziemy informację, że droga 544 na odcinku od Iłowa do Ostrołęki będzie remontowana. Nie wiadomo jednak kiedy, gdzie i w jakim zakresie. Takie szczegóły nie trafiły też do lokalnej prasy. Drogowcy naprawiają nawierzchnię na obu pasach i kierowcy wpadają więc w korek nie wiedząc o tych utrudnieniach. Jeżeli w takiej sytuacji jest coś zabawnego, to tylko ten pan, stojący na skrzyżowaniu koło dawnego dworca PKS, który co prawda w kamizelce, ale bez żadnego lizaka blokuje wjazd w Żwirki i dyskutuje z kierowcami.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimus
Anonimus
11 miesięcy temu

A to tak wygląda ten polski ład.
Podziwiam. Brawo za organizację. Pozdrawiam wszystkich piskomuchów
J384Ć P15

ZSL
ZSL
11 miesięcy temu

Hm… trzeba zapytać radnego wojewódzkiego czy temat był mu znany? Tylko że on woli się lansować w blasku chwały Struzika. A senior już ludzi kupuje. Jednemu dał sekretarza, drugiemu coś tam o vice na obiecał. Wróci stare. Marazm i stagnacja. Przecież ważniejsze medale z własną podobizną.

Ego
Ego
11 miesięcy temu

Co z tym robi Kiełbasa i Krajewski ? Zdaje są w przewodniczącym i komisjach przy radzie. Czy tylko potrafią palec wkładać…wiemy komu

halo
halo
11 miesięcy temu
Reply to  Ego

hahahaha Ego jest nadmiernie rozgarnięty ponad swoje Ego 😀 Czy panowie wymienieni wyże zarządzają Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich ? Czy to nie przypadkiem ukochany Struzik z ZSL-u ma tam coś do powiedzenia ? 😀 😀

Milo
Milo
11 miesięcy temu
Reply to  halo

W radzie miasta siedzą niech coś zrobią

PSL samo zło
PSL samo zło
11 miesięcy temu
Reply to  Milo

niech zrobią burchacki czy inni z PSL, np: blaszkiewicz

Yasiek
Yasiek
11 miesięcy temu

Ten przy żabce nie lepszy. Nie wie co ze sobą robić, popija sobie jakiś napój i patrzy na kierowców

Xyz
Xyz
11 miesięcy temu

Można inaczej ,ale trzeba włączyć myślenie.

Asfalt&Lepik produkcja
Asfalt&Lepik produkcja
11 miesięcy temu
Reply to  Xyz

Chyba włączyć pierdzenie, bo z myślenia to nic nie wyniknie. A co mieli robić po 22 jak jest cisza nocna czy jak . Jak jest remont to musi być bałagan. Parę minut w korku i wielkie halo .

Mławianin
Mławianin
11 miesięcy temu

To jest chore co oni tam robia…

Pracownik
Pracownik
11 miesięcy temu
Reply to  Mławianin

Chorzy to wy jesteście. Wszystko przeszkadza. Robili nocą żeby ruchu nie blokować?? Płacz i lament bo za głośno nocą. Robią w dzień płacz i lament bo korki. Ludzie jest tyle ulic że zawsze można uciec bokiem 10 minut w korku też raczej nie problem.

Pracownik
Pracownik
11 miesięcy temu
Reply to  Mławianin

A jeszcze bym zapomniał. Nic nie robią też w hu. źle bo w Mławie ulice dziurawe. Weźcie wy wszyscy się dobrze zastanówcie czego chcecie.

Wincek
Wincek
11 miesięcy temu
Reply to  Pracownik

jeszcze wincyj ciepłego asfaltu chcemy , całe miasto ma pachnieć świżutkim asfalcikiem. Nawet można by zrobić w festiwal asfaltu i różne zawody na festiwalu np. zalepianie dziury na czas albo sterowanie ruchem jedną ręką i takie tam inne..

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x