Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ponad sto osób pielgrzymowało do żuromińskiego sanktuarium


Parafia pw. Św. Rodziny w Mławie już od wielu lat jest organizatorem wrześniowej, Pieszej Pielgrzymki z Mławy do Żuromina. W tym roku 112 pielgrzymów wyruszyło w sobotę 11 września, by pokonać w ciągu dnia 36 kilometrową trasę. W Żurominie pielgrzymi uczestniczyli w wieczornej mszy świętej w kościele przed obrazem Matki Bożej, po czym wracali do Mławy indywidualnie samochodami osobowymi lub autokarem. Główne uroczystości odpustowe połączone z dożynkami dekanatu żuromińskiego odbyły się w niedzielę 12 września.


red.

fot. fb

video: Sławomir Topolewski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x