Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piękne ogrody wizytówką Gminy Strzegowo


„Piękne ogrody wizytówką Gminy Strzegowo” to konkurs organizowany od 2020 roku przez GOK Strzegowo pod patronatem Wójta Gminy Strzegowo. W tym roku pierwsze miejsce zdobył ogród pani Wioletty Sikorskiej ze Starogub.


Jak opisuje strzegowski GOK  ogród jest piękny, uporządkowany i niezwykle schludny. Już przed wejściem na posesję gości wita zadbany trawnik i małe krzewinki. Właściwie trudno mówić o samym ogrodzie, bo tak naprawdę cała posesja jest zadbana i upiększona. Podwórko wysypane białymi kamykami przypomina pięknie wysprzątany pokój, a nie wiejską zagrodę. Na tymże podwórku stoją ławki, huśtawka, pomysłowe kwietniki i wszędzie można usiąść, wypocząć i podziwiać. Można też przejść do altanki, z której jest widok na cały ogród. Ogrodowe meble, rozrzucone wśród zieleni czekają na zmęczonych gospodarzy i gości. W ogrodzie reprezentacyjnym, tym od strony ulicy ledwie mieszczą się ogromne lilie, modne trawy i róże. Zadziwia fakt, że praktycznie każdy centymetr ogrodu i podwórka jest zadbany, wypielęgnowany i piękny.

źródło i fot. GOK Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna z Mławy
Joanna z Mławy
12 dni temu

Przepiękny

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x