Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Piękne ogrody wizytówką Gminy Strzegowo


„Piękne ogrody wizytówką Gminy Strzegowo” to konkurs organizowany od 2020 roku przez GOK Strzegowo pod patronatem Wójta Gminy Strzegowo. W tym roku pierwsze miejsce zdobył ogród pani Wioletty Sikorskiej ze Starogub.


Jak opisuje strzegowski GOK  ogród jest piękny, uporządkowany i niezwykle schludny. Już przed wejściem na posesję gości wita zadbany trawnik i małe krzewinki. Właściwie trudno mówić o samym ogrodzie, bo tak naprawdę cała posesja jest zadbana i upiększona. Podwórko wysypane białymi kamykami przypomina pięknie wysprzątany pokój, a nie wiejską zagrodę. Na tymże podwórku stoją ławki, huśtawka, pomysłowe kwietniki i wszędzie można usiąść, wypocząć i podziwiać. Można też przejść do altanki, z której jest widok na cały ogród. Ogrodowe meble, rozrzucone wśród zieleni czekają na zmęczonych gospodarzy i gości. W ogrodzie reprezentacyjnym, tym od strony ulicy ledwie mieszczą się ogromne lilie, modne trawy i róże. Zadziwia fakt, że praktycznie każdy centymetr ogrodu i podwórka jest zadbany, wypielęgnowany i piękny.

źródło i fot. GOK Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna z Mławy
Joanna z Mławy
1 rok temu

Przepiękny

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x