Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ratownik Medyczny w grupie Księżyce MPS nr 4 w Mławie


 9 września w Przedszkolu Samorządowym nr 4 w Mławie gościliśmy Ratownika Medycznego tatę Lenki z grupy Biedronek. Pan ratownik w praktyczny sposób zapoznał dzieci z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci z grupy Księżyce podczas zajęć dowiedziały się pod jaki numer należy dzwonić jeśli zdarzyłby się jakiś wypadek. Pierwsza pomoc jest bardzo ważna w codziennym życiu każdego człowieka i należy jej uczyć od jak najmłodszych lat.


 

 źródło i fot. Przedszkole Samorządowe nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 rok temu

Brawa dla pana Łukasza

Wszyscy narzekają na PiS a jak przyjdzie do wyboró
Wszyscy narzekają na PiS a jak przyjdzie do wyboró
1 rok temu

A w mojym kalendarzu 9 września był w czwartek

Anonim
Anonim
1 rok temu

No i co z tego

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x