Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiana organizacji ruchu na krajowej siódemce


fot. ilustracyjne


07 września 2021 r. firma STRABAG wprowadziła nową organizację ruchu na przebudowywanym odcinku drogi krajowej S-7.

Ruch w okolicach Kuklina odbywa się po nowym (zachodnim) pasie ciągu komunikacyjnego. W związku z tym wjazd i wyjazd z miejscowości jest możliwy tylko zjazdem z kierunku Nidzicy.

– Przesłałam państwu tę informację ponieważ nikt nigdzie jej nie umieścił a ludzie jeżdżą na pamięć, nie patrzą na znaki informujące i błądzą. Może dotrze to do większej grupy ludzi i nie będą się denerwować że nikt ich nie uprzedził o zmianach – napisała do nas czytelniczka.

hk

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x