Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zmiana organizacji ruchu na krajowej siódemce


fot. ilustracyjne


07 września 2021 r. firma STRABAG wprowadziła nową organizację ruchu na przebudowywanym odcinku drogi krajowej S-7.

Ruch w okolicach Kuklina odbywa się po nowym (zachodnim) pasie ciągu komunikacyjnego. W związku z tym wjazd i wyjazd z miejscowości jest możliwy tylko zjazdem z kierunku Nidzicy.

– Przesłałam państwu tę informację ponieważ nikt nigdzie jej nie umieścił a ludzie jeżdżą na pamięć, nie patrzą na znaki informujące i błądzą. Może dotrze to do większej grupy ludzi i nie będą się denerwować że nikt ich nie uprzedził o zmianach – napisała do nas czytelniczka.

hk

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x