Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dożynki w parafii Wyszyny Kościelne


W pierwszą niedzielę września w parafii pw. MB Różańcowej w Wyszynach Kościelnych lokalna społeczność dziękowała za plony zebrane w tym roku z pól. Centralną uroczystością z tej okazji była uroczysta Msza Święta.


Po nabożeństwie uczestnicy rolniczego święta przeszli na plac przed świetlicą wiejską aby wziąć udział w pikniku. Słoneczna pogoda sprzyjała miłym spotkaniom i rozmowom. Licznie zgromadzona i rozweselona publiczność, mogła korzystać z wielu towarzyszących atrakcji m.in. skosztować potraw przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń. Chętni mogli brać udział w zabawach i konkursach. Zapraszamy do fotorelacji.

hk

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
11 miesięcy temu

Tłumów nie widać. Jest za to cały aktyw . Coś jak dawne imprezy partyjne.

Karol
Karol
11 miesięcy temu
Reply to  Karol

Zawsze się dziwię dlaczego na uroczystościach kościelnych wierni mają takie grobowe miny. Przecież dożynki to święto zebrania obfitych plonów. Ludzie powinni się uśmiechać i cieszyć, a tu jak na pogrzebie.

KimMały
KimMały
11 miesięcy temu
Reply to  Karol

słowo powinni też mnie dziwi .

Włodzimierz Bruzdziak
Włodzimierz Bruzdziak
11 miesięcy temu
Reply to  Karol

To nic dziwnego, teraz jest, taka moda i to jest rzeczywistość !!

Hękę
Hękę
11 miesięcy temu

Na wsi24 mają SzuraSztura, a codziennik ma Bruździaka.

Włodzimierz Brużdziak
Włodzimierz Brużdziak
11 miesięcy temu

Właśnie zamierzam kończyć swój pobyt, na portalu w komentowaniu naszej rzeczywistości, aby dalej nie mieć do czynienia z takimi durniami jak Hękę, bo po dłuższym pisaniu zrozumiałem że to nic nie daje,a wręcz przeciwnie spotyka mnie coraz większa fala hejtu: DO MOICH ADWERSARZY : obudzcie się póki jest jeszcze na to czas, bo najgorsze w was jest to w słabych ludziach , ze musicie upokarzać innych, by poczuć się silniejszym, PRZESTAŃCIE BYĆ POŻYTECZNYMI IDIOTAMI — i dlatego problemem moim jest to , ze jestem pełen wątpliwości, ŻE ci pożyteczni idioci są zbyt pewni siebie, a powinni pamiętać że wiatry bywają zmienne.!! —-ALE JEDNO WIEM ŻE PO LATACH PRAWDĘ POWINNIŚCIE ZNAĆ I WY, KTÓRZY Z TAKĄ CHĘCIĄ SZARGACIE MOJE NAZWISKO, —A POWINNISCIE ZNAĆ PRAWDĘ, I WYZNAWAĆ ZASADĘ —- ŻE WARTO BYĆ CZŁOWIEKIEM, BO INACZEJ PRZY WASZYM POSTĘPOWANIU, ZEJDZIECIE NA PSY !!! Udzielałem się na portalu aby starać się zmieniać naszą rzeczywistość— ale ZROZUMIAŁEM, ŻE TO NIE MA SENSU, — I POSTANOWIŁEM SPASOWAĆ , ŻEBY NIE DYSKUTOWAĆ, Z TYMI MŁAWSKIMI, HEJTERAMI KTÓRZY WSZYSTKIE ROZUMY POZJADALI, I PISZĄ NA TYM PORTALU, TAKIE BZDURY ŻE CZŁOWIEKA GŁOWA BOLI. !!! zostawiam wam przestrzeń boksujcie się między sobą, aż na prawdę się pozagryzacie z wściekłości !!!

Ozi
Ozi
11 miesięcy temu

Hmmm… ten cytat : ” najgorsze w was jest to w słabych ludziach , ze musicie upokarzać innych, by poczuć się silniejszym, PRZESTAŃCIE BYĆ POŻYTECZNYMI IDIOTAMI” to pasuje jak ulał do ciebie. Powinieneś wziąć sobie te słowa do serca. Co zaś do szargania swojego nazwiska, to najbardziej sam je szargasz i też warto by było, żebyś to przemyślał. Na forum publicznym winno się zachowywać pewien umiar przede wszystkim kultur.e słowa.

Ozi
Ozi
11 miesięcy temu
Reply to  Ozi

Biedny człowiek… żona cie rzuciła> czy dzieci znać nie chcą?
Użalasz się nad sobą jak czterolatek, no ale podobno ludzie na starość dziecinnieją. Nie kompromituj siebie i nazwiska.

Jacenty Smoczyński
Jacenty Smoczyński
11 miesięcy temu

Tylko jakoś wszyscy olali maski. Kolejna wylęgarnia covida- kościoły.

Izydor
Izydor
11 miesięcy temu

Skończ z tym covidem,bo już dosyć tej maskarady z grypowym wirusem.Na meczu na Narodowym w Warszawie tysiące kibiców bez masek jeden na drugim i co dobrze.

vincent
vincent
11 miesięcy temu
Reply to  Izydor

na narodowym byli młodzi ludzie, do kościoła chodzą starzy często z grup ryzyka. ale to ich sprawa co robią, ryzykują jedynie własnym zdrowiem i życiem.

art
art
11 miesięcy temu

porównania z meczem na Narodowym nie ma

Smutny parafianin
Smutny parafianin
11 miesięcy temu

Tylko Staśka brakuje…

Greta
Greta
11 miesięcy temu

Jest nowy proboszcz,a Stasiek ma swoją firmę za parafialne pieniadze,wiec go nie żałuj.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x