Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Promujemy krwiodawstwo – bijemy rekord Polski30 września 2021 roku odbędzie się Rekord Polski w kategorii Najwięcej krwi oddanej w ciągu 24 godzin (wiele lokalizacji). Organizatorem oraz pomysłodawcą rekordu jest Stowarzyszenie Dać siebie innym, na czele z Panem Januszem Bukowskim.

W 12 miejscach w województwie mazowieckim będzie można oddać krew, jednocześnie dołączając do wydarzenia bicia Rekordu Polski. Aby pobić rekord wynik musi przekroczyć 229,179 litrów.

Celem rekordu jest promowanie krwiodawstwa, przy okazji bijąc Rekord Polski. Podczas rekordu odbędzie się również rejestracja chętnych osób jako potencjalnych dawców szpiku. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkową przypinkę wykonaną przez Mennicę Polską.

Miejsca, w których można oddać krew to: Ciechanów, Garwolin, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Siedlce, Ostrołęka oraz 5 lokalizacji w Warszawie.

źródło: https://biurorekordow.pl/event/oddawanie-krwi-na-rekord-polski/

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x