Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zapraszamy na „VIII Bieg Uliczny im Ojca Bernarda Kryszkiewicza”


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie oraz Parafia Św. Stanisława BM w Mławie serdecznie zapraszają dzieci oraz młodzież na „VIII Bieg Uliczny im Ojca Bernarda Kryszkiewicza”.


Bieg odbędzie się 09.09.2021r (czwartek) – start biegów odbędzie się o godz. 19:00 przed kościołem Św. Trójcy w Mławie.  Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 18:00 – 18:45. Więcej informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.

http://mosir.mlawa.pl/viii-bieg-uliczny-im-ojca-bernarda-kryszkiewicza-2/

źródło: Mosir Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
tomek
tomek
11 miesięcy temu

Dlaczego starsze dzieci nie mogą brać udziału?
Tylko rocznik 2011 i młodsi?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x