Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

XVI Dożynki Gminy Strzegowo za nami [fotorelacja]5 września to w Gminie Strzegowo dzień, w którym obchodzone było święto plonów. Tegoroczne dożynki odbywały się w Unierzyżu.

Przyciągnęły wielu mieszkańców gminy oraz liczne grono gości. Tradycyjnie uroczystości rozpoczął kolorowy Korowód dożynkowy. O godzinie 12tej., w kościele p. w. św. Walentego w Unierzyżu, odprawiona została Msza Święta Dziękczynna. Dalsza część uroczystości miała bogaty program. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, dzieci chętnie korzystały z bezpłatnego wesołego miasteczka. Dla uczestników dożynek przygotowano wspólny poczęstunek. Wspaniale zaprezentowały się sołectwa i Koła Gospodyń z gminy Strzegowo. Swój występ miała orkiestra dęta. Można było posłuchać m.in. występu Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”. Spragnieni tańca świetni się bawili przy zespole „Poker”.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x