Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Ocalić od zapomnienia”. Widowisko historyczne w Niedziałkach


Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 pp zaprasza 12 września do Niedziałek. W leśnej scenerii odbędzie się  widowisko historyczne poświęcone Wacławowi Grabowskiemu „Puszczykowi”  – dowódcy ostatniego oddziału niepodległościowego działającego na północnym Mazowszu i jego partyzantom.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Rozpoczęcie 12 września (niedziela) o godzinie 17-tej przy pomniku w Niedziałkach. Po widowisku zapalenie zniczy pod pomnikiem.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x