Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Ekipa T.A.K. – Bezpieczeństwo” dołącza do „Bezpiecznej drogi do szkoły” – konkurs trwaChcesz dołączyć do świata przygód „Ekipy T.A.K. – Bezpieczeństwo” oraz odblaskowych superbohaterów i wygrać atrakcyjną nagrodę ? Mławska Policja oraz partnerzy akcji Starosta Mławski, Burmistrz Miasta Mława oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie zapraszają do udziału w powiatowym konkursie plastycznym.

Konkurs plastyczny, ogłoszony na początku wakacji został przedłużony do końca października 2021 r., „Ekipa T.A.K. – Bezpieczeństwo” dołączyła do akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Konkurs dedykowany dla młodzieży został rozszerzony o młodszą grupę wiekową – uczniów klas I-III szkół podstawowych. Celem konkursu jest promowanie zasad bezpieczeństwa wśród najmłodszych mieszkańców pow. mławskiego.

Zasady są proste:

– uczestnikami konkursu plastycznego są mieszkańcy pow. mławskiego w dwóch grupach  wiekowych, tj. uczniowie klas I-III i IV-VIII szkół podstawowych;

–  prace konkursowe przyjmowane są do 31 października 2021 roku.  Prace muszą być podpisane –  imię i nazwisko, klasa, szkoła.

– prace przesyłać można w wersji elektronicznej e-mail: anna.pawlowska@ra.policja.gov.pl  lub  tradycyjnie, na adres: Komenda Powiatowa Policji w Mławie, ul. Sienkiewicza 2, 06-500 Mława, z dopiskiem na kopercie –  „KONKURS PLASTYCZNY”;

– młodsze dzieci ( grupa wiekowa klasy I-III), przygotowują  prace plastyczne ( technika dowolna) na temat: „Ja – superbohater, w drodze do szkoły dbam o bezpieczeństwo.”

– II grupa wiekowa ( klasy IV – VIII), przygotowują komiks o przygodach „Ekipy T.A.K – Bezpieczeństwo”, czyli superbohaterów, którzy chronią kolegów i koleżanki przed niebezpieczeństwami: Tomek jest specjalistą od cyberzagrożeń, Asia chroni przed niebezpieczeństwami w ruchu drogowym a Kacper jest specjalistą od bezpieczeństwa nad wodą . Cała trójka T.A.K – czyli ekipa Bezpieczeństwo, posiadają super moce. Technika :  grafika komputerowa lub rysunek.

Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronach internetowych KPP w Mławie. Finał konkursu w listopadzie tego roku. Powodzenia.

 

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x