Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zespół Ośrodków Wsparcia zaprasza na warsztaty


fot. Pixabay


Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie zaprasza na  cykliczne, bezpłatne warsztaty kierowane do rodziców oraz kobiet w ciąży i ich partnerów. Spotkania prowadzone będą na terenie Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie przy ul. Słowackiego 18.

Podczas warsztatów poruszane będą kwestie takie jak: trudności napotykane przez kobiety w trakcie pełnienia roli-matki, rozwój mózgu dziecka w kontekście rozwoju intelektualnego, potencjał drzemiący w wychowywaniu dziecka z uwzględnieniem rozwoju jego osobowości oraz cykl rozwoju emocjonalnego dzieci. Treści te nie są tożsame z informacjami przekazywanymi w trakcie prowadzonych szkół rodzenia.

Formuła zajęć obejmuje po dwa spotkania, do każdego bloku tematycznego. Zajęcia dedykowane są rodzicom dzieci w wieku 0-6 lat oraz kobietom w ciąży i ich partnerom. Z warsztatów skorzystać mogą wyłącznie mieszkańcy powiatu mławskiego. Spotkania poprowadzą psycholog Karolina Majewska oraz psychoterapeuta Wioletta Lemańska.

Propozycja cyklicznych warsztatów podyktowana jest obserwacją potrzeb zgłaszanych do naszej placówki. Wychodząc naprzeciw rodzicom chcemy wspomóc ich w rozumieniu potrzeb małych dzieci, umożliwić im lepszy wgląd w cykl rozwojowy psychiki dziecka. Ponadto, biorąc pod uwagę aktualny stan psychiatrii dziecięcej, działania te mają charakter prewencyjny. Lepsze rozumienie rozwoju psychicznego dziecka, przyczynia się bowiem do zdrowego funkcjonowania całej rodziny, jak i jej poszczególnych członków.

Terminarz spotkań:

„Mózg dziecka”
13 września 2021- pierwsze spotkanie, o godzinie 16:00-17:30
17 września 2021- drugie spotkanie, o godzinie 16:00-17:30
————-
Trudne macierzyństwo”
15 września 2021- pierwsze spotkanie, o godzinie 09:30-11:00
21 września 2021- drugie spotkanie, o godzinie 09:30-11:00
————-
„Emocje które przytłaczają”
27 września 2021- pierwsze spotkanie, o godzinie 16:00-17:30
04 października – drugie spotkanie, o godzinie 16:00-17:30
————-
„Potencjał w wychowaniu”
29 września 2021- pierwsze spotkanie, o godzinie 16:00-17:30
06 października 2021- drugie spotkanie, o godzinie 16:00-17:30

Link do zapisów: https://forms.gle/NZCnC4CnrJ2jBHgD6
tel. 23 654 52 29

autor: Zespół środków Wsparcia w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x