Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Międzynarodowe spotkania w Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie. Hiszpanie, Włosi i Finowie odwiedzą nasz regionPaństwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie realizuje projekt w ramach Akcji 2 programu Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne, którego celem jest wymiana dobrych praktyk w zakresie kształcenia zawodowego i zatrudnienia.

Uniwersytet w Oviedo jest liderem projektu, a Regionalne Centrum Edukacji Dorosłych CPIA w Padwie (Włochy), Akademia Społeczna w Borgå (Finlandia) oraz Rada Wspólnoty Autonomicznej Castilla i Leon (Hiszpania) tworzą cały zespół pracujący przy realizacji projektu.

W dniach 2-3 września 2021 w Ciechanowie odbędzie się spotkanie zespołów roboczych, natomiast od 20-24 września 2021 planowane jest spotkanie projektowe w większym gronie uczestników, którzy poznają ofertę i metody kształcenia w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego, a także odwiedzą lokalne firmy i spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami.

W 2022 roku organizatorzy planują kolejne spotkania w Finlandii, Włoszech i Hiszpanii. Projekt finansowany z funduszu programu Erasmus+.

źródło: PUZ Ciechanów,

fot. Spotkanie zespołu projektowego z Rektorem Uniwersytetu w Oviedo w roku 2019 rok

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Leśny dziad
Leśny dziad
2 lata temu

Pewnie nikt tego komenta nie przeczyta a tym bardziej nie zrozumie ale był taki teledysk Ben benasii i tam też mieli takie uśmiechy.

Ja.
Ja.
2 lata temu

Odwiedza nasz region i jeszcze bardziej docenia swój 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x