Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dla każdego coś… dobrego – zaproszenie na warsztaty


„Dla każdego coś… dobrego!” to cykl bezpłatnych warsztatów dla młodzieży i dorosłych. Niezobowiązujące, jednorazowe spotkania to przede wszystkim świetna okazja do zainteresowania się różnymi nowymi dziedzinami lub pogłębienia z nich wiedzy, ale także integracja i ciekawa forma spędzania czasu. 


Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek września bieżącego roku w godzinach 17:00 –18:30 w Miejskim Domu Kultury w Mławie. 

Każdy uczestnik może wziąć udział w dowolnej liczbie warsztatów, jednak ilość miejsc jest ograniczona. 


Harmonogram i tematyka warsztatów: 

– 02.09. – „Ekologiczne DIY – czyli jak o planetę dbać” 
– 09.09. – „Biżuteria DIY”
– 16.09. – „Planszówkowy zawrót głowy”
– 23.09. – „Sztuka abstrakcyjna – warsztaty niecodziennych metod w malarstwie”
– 30.09. – „Szlakami Mławskich Sław – czyli jak stać się kimś wielkim”

Zapisy odbywają się poprzez formularzu pod linkiem:

https://forms.gle/MX5Nw2o2mcjnSUZz6

i kończą się dzień przed planowym odbyciem się poszczególnego wydarzenia. Zgłoszenia można wysyłać kilkukrotnie przed każdymi warsztatami, bądź od razu na cały cykl.

Dla osób biorących udział w każdych warsztatach przewidziane są upominki, więc tym bardziej zachęcamy do zapisów. 

Potwierdzeniem zgłoszenia, a zarazem dostania się na warsztaty jest e-mail potwierdzający od organizatora. Prosimy, więc o obserwowanie skrzynki i dokładne czytanie komunikatów! 

Warsztaty są organizowane przez harcerki z drużyny I PWKDW „Blind” z Mławskiego Hufca pod opieką Miejskiego Domu Kultury w Mławie w ramach projektu „Dialogiem i działaniem zmieniamy świat”. Inicjatywa została sfinansowana ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Dom Kultury + inicjatywy lokalne 2021″.

źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x