Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Oby tego chleba nigdy nie zabrakło


Podzieleniem się bochnem dożynkowego chleba z radnymi i obecnymi podczas posiedzenia, zakończyły się wczorajsze obrady sesji rady powiatu. Chleb został poświęcony podczas uroczystości dożynek wojewódzkich w Radomiu. W uroczystości uczestniczyła delegacja naszego powiatu, a dożynkowy wieniec – czy raczej instalację przez cztery miesiące przygotowywało Koło Gospodyń Wiejskich „Na szpilkach” z Otoczni Starej.


– Starostami dożynek byli państwo Gulczyński z gminy Wiśniewo, a tradycyjnie chlebem, który jest tam poświęcony chcemy się podzielić. Oby tego chleba nigdy nie zabrakło naszym mieszkańcom i rodzinom – podkreślił starosta Jerzy Rakowski.

JK 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x