Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Motocyklowa parada w Radzanowie


Radzanów zachęcony popularnością ubiegłorocznego zlotu, w tym roku po raz kolejny zaprosił fanów najróżniejszych jedno i wielośladów na swoje ulice. Fani motoryzacji mogli z bliska przyjrzeć się ciekawym pojazdom. Jak zwykle też, organizatorzy przygotowali atrakcje i konkursy, można było np. skorzystać z symulatora jazdy na jednym kole. Dla widzów i uczestników zlotu na scenie wystąpił zespół CORPUS D.


red.

fot. UG Radzanów/GOK Radzanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x