Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zablokowana”siódemka” pod Nidzicą. Groźba wybuchu rozszczelnionej cysterny [FOTO]


Dzisiaj (28.08.2021) po południu na krajowej siódemce miedzy węzłem Powierz a Nidzica Południe samochód osobowy wjechał pod ciężarówkę, która przewoziła tlen. W wyniku zderzenia doszło do rozszczelnienia zbiornika ciężarówki i zachodzi groźba jego wybuchu.


Kierowca osobowego auta, które uderzyło w ciężarówkę w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Ze względu na zagrożenie wybuchem trasa jest zamknięta w obydwu kierunkach i nie wiadomo na razie kiedy zostanie przywrócony normalny ruch. Dodatkowo w pobliżu miejsca wspomnianego wypadku z cysterną zderzyły się dwa inne samochody osobowe.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x