Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Obóz sportowy KS Zawkrze Mława w Rybnie


W dniach 17-24 sierpnia młodzi zawodnicy KS Zawkrze Mława z sekcji piłki ręcznej oraz lekkiej atletyki (w sumie 62 osób) uczestniczyli w obozie sportowym, który tradycyjnie, od kilku lat odbywa się w Rybnie.


Był to dla naszych zawodniczek i zawodników bardzo pracowity tydzień, wypełniony treningami oraz sparingami (dziewczęta rozegrały kilka meczów kontrolnych z zaprzyjaźnioną drużyną z Winnicy). Pod okiem opiekunów młodzi sportowcy przygotowywali się do czekających ich wkrótce startów w Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej oraz licznych zawodach lekkoatletycznych. W czasie wyjazdu nie zabrakło też czasu na wypoczynek. Dzieciaki wzięły udział w spływie kajakowym oraz korzystały z wodnego toru przeszkód, znajdującego się na pobliskim jeziorze. Wszyscy wrócili pełni energii, gotowi na czekające ich od września nowe wyzwania sportowe.

źródło i fot. KS Zawkrze

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x