Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Będzie marsz dla obrońców Mławy. Zapraszamy


Przed nami kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej i związanych z nią dramatów. Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe zaprasza na dwugodzinny marsz w hołdzie naszym obrońcom w niedzielę 29 sierpnia 2021 r. o godzinie 12:00.


Trasa marszu jest przewidziana wzdłuż linii obrony. Spotykamy się na parkingu przy stawie na Krajewie, a zakończenie trasy przewidzieliśmy przy mauzoleum w Uniszkach Zawadzkich.

źródło: Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Rzeszów 1
Piotr Rzeszów 1
1 rok temu

لهستان

Stefan
Stefan
1 rok temu

Brawo dla organizatorów – prawdziwych społeczników ze Stowarzyszenia Mława Miasto Zabytkowe.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x