Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie dwóch aut na  Padlewskiego [FOTO]


Na ulicy Padlewskiego w okolicy skrzyżowania z ulicą Dobrą doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: Nissana i Volkswagena. Wypadek miał miejsce około godziny 15-tej. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy, na razie ruch ulicą Padlewskiego jest zablokowany. Na miejscu jest również zespół ratownictwa medycznego i Policja. Według wstępnych informacji jedna osoba została poszkodowana. Okoliczności zdarzenia ustali Policja.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1.5 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x