Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Za nami kolarskie Kryterium Asów


Za nami kolarskie Kryterium Asów o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego i o Puchar Burmistrza Miasta Mława. Wyścig był częścią kilkudniowej rywalizacji, rozgrywanej na ulicach Radzymina, Serocka, Płońska, Mławy, Ciechanowa, Nasielska i Legionowa.


ksp Mława
Reklama

Podobnie jak w zeszłorocznym kryterium, w czwartek 19 sierpnia br. kolarze mieli do pokonania – w zależności od kategorii, w jakiej startowali – od czterech do dwudziestu półtorakilometrowych okrążeń ulicami Reymonta, Sienkiewicza, Wyspiańskiego, Bagno, Długą i Żeromskiego (tym razem jednak, dla odmiany, organizatorzy zaproponowali odwrotną stronę trasy). Pogoda dopisała, nastroje również – dopingowani przez kibiców, nastoletni i dorośli szosowcy rywalizowali o laury najlepszych. Bezpiecznej jeździe sprzyjały też pora roku i wynikający z niej fakt, że wszystkie wyścigi odbyły się przed zapadnięciem zmroku (w 2020 r., gdy ścigano się jesienią, reprezentanci ostatnich kategorii jechali już nocą).

Rundę honorową wraz z juniorami i amatorami przejechał też burmistrz Sławomir Kowalewski, startujący dawniej w barwach Juranda Ciechanów, a następnie CWKS Legii Warszawa.

 Z wynikami mławskiego kryterium można się zapoznać TUTAJ, natomiast TUTAJ są dostępne rezultaty kolarzy startujących w tegorocznym Kryterium Asów we wszystkich miastach.

Organizatorami Kryterium Asów o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego i o Puchar Burmistrza Miasta Mława byli Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd Miasta Mława i Stowarzyszenie AAM Cycling Team. Dyrektorem wyścigu był Dariusz Banaszek.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Kim
10 miesięcy temu

Macie tyle miejsca pod lasem to musicie jeździć w środku miasta w godzinach kiedy każdy wraca do domu po pracy . A pan burmistrz chce sobie pojeździć rowerem i blokuje cała Mława było trzeba posłuchać ludzi jak byli zadowoleni tymi korkami i jak chwalili naszego burmistrza

Remi
Remi
10 miesięcy temu

Co za frekwencja, tłumy kibiców brawo S.K. rozumiem, że sam jeździsz i od wielu lat wciskasz Mławianom to kolarstwo, ale już daj spokój bo robi się komicznie. Czas na burmistrza z włosami już niedługo…Dość podwyżek, Mława podniesie się z kolan…

Wszyscy narzekają na PiS a jak przyjdzie do wyboró
Wszyscy narzekają na PiS a jak przyjdzie do wyboró
10 miesięcy temu
Reply to  Remi

Witam wątpię i co z tym mają włosy przecież na mądrej głowie włosy nie rosną pozdrawiam serdecznie

Remi
Remi
10 miesięcy temu

Ktoś Cię okłamał…

Wszyscy narzekają na PiS a jak przyjdzie do wyboró
Wszyscy narzekają na PiS a jak przyjdzie do wyboró
10 miesięcy temu
Reply to  Remi

Nie chodziło o to że narzekają na PiS a PiS ciągle wygrywa, a w szczególności Mławie to publicznie lepiej nic nie mówi i na PiS bo ziedza żywcem

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x