Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szreńscy strażacy cieszą się z otrzymanego wozu bojowego [FOTO,FILM]


Szreńscy strażacy wczoraj przywitali w swojej jednostce nowo otrzymany wóz ratowniczo – gaśniczego GBA Starman. Pojazd dla OSP Szreńsk przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Szreńscy strażacy i mieszkańcy nowy nabytek powitali włączoną syreną i racami dymnymi. Nie zabrakło też symbolicznego ochrzczenia pojazdu szampanem.


ksp Mława
Reklama

– To wydarzenie, które nasze serca wypełnia radością, motywuje do jeszcze większego wkładu i zaangażowania w działalność Straży Pożarnej na rzecz społeczeństwa – napisali druhowie z OSP Szreńsk.

red.

fot.OSP Szreńsk/Martyna Tuchcińska


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
47 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nie ma, jest
Nie ma, jest
9 miesięcy temu

Jest samochód nie dobrze, nie ma też niedobrze.
Gdzie ja [wymoderowano] mieszkam?
Dla naszej jednostki ten samochód pierwsza klasa wjedzie w każdy teren tego potrzebowaliśmy. Nie nowy to racja ale strażacy z PSP Mława płakali jak go oddawali Co do wójta naszej gminy nie można mu zarzucić że nie pomaga naszej jednostce OSP. Jako czynny strażak nie zdarzyło mi się żeby czegoś nam odmówił. Jeżeli jest potrzeba zawsze jego odpowiedź brzmi działajcie pieniądze na straż są. Zrobił nam piękno przebieralnie z pomieszczeniem sanitarnym i tym możemy się pochwalić bo każda jednostka z naszego powiatu nam tego zazdrości. Jestem dumny z tego że należę do tego grona osób którzy tworzą tą straż w naszej miejscowości. Chcemy to robić bo to kochamy nie ma znaczenia czy pojedziemy samochodem nowym za
1300000tysiecy czy starmanem. Jeżeli będzie taka potrzeba to i w konia galopem pojedziemy.

Ania
Ania
10 miesięcy temu

Super samochód każda jednostka powinna mieć na stanie taki wóz bojowy naprawdę wiedzie wszędzie gratulcje macie super ekipę ludzi z pasją którzy zawsze służą pomocą

Tom
Tom
10 miesięcy temu

Moze Codziennik poda rok produkcji tego Stara. Dochodzi słuchy, że może pochodzić z ubiegłego wieku. Nie dziwie sie, że wójt jest niezadowolony, przecież remonty będą robione na koszt gminy a nie straży powiatowej w Mławie.

Zuza
Zuza
10 miesięcy temu
Reply to  Tom

To mógł ruszyć dawno temu pewną część ciała i starać się o nowy, a to że dostaliśmy taki to powinniśmy być wdzięczni za życzliwość i zrozumienie ludzi z innej miejscowości zresztą bliskiej naszemu sercu, a także starania ludzi również z naszej gminy

Daria2
Daria2
10 miesięcy temu
Reply to  Tom

Wójt to jest niezadowolony że wszystkiego najlepiej jakby wszystko zaorali,a ludzie niczego się nie domagali. Hala sportowa zamkmięta_kredyt na nią wzięty trzeba spłacać. Dentysty niema już ile czasu? mamy dwudziesty pierwszy wiek, gdzie rada gminy? Czym wy się tam zajmujecie, jak wam nie wstyd? Bierzecie za to pieniądze na które my wszyscy się składamy. Wstyd takich gospodarzy!

Darek
Darek
10 miesięcy temu
Reply to  Daria2

Dario2 jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz.

Aga
Aga
9 miesięcy temu
Reply to  Darek

Widocznie Daria2 nazywa rzeczy po imieniu. Czyżby bolało ? A może zamiast pracować na stołku broni się Wójta wypisując te wszystkie pochwały? Mam nadzieję że mieszkańcy w końcu przejrzą na oczy przy następnych wyborach.

Daria2
Daria2
9 miesięcy temu
Reply to  Darek

Doskonale wiem o czym piszę myślę że nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć poruszanych problemów, być może wciskasz się na salony i liczysz na łaskawie traktowanie,a tak w ogóle to w ocenach komentarzy dużo zajęcia mają gminne trole

Darek
Darek
9 miesięcy temu
Reply to  Daria2

Ja bardzo Cię przepraszam, ale albo powielasz kłamstwa które Ci ktoś przekazał, albo rzeczywiście nie wiesz o czym piszesz.

Darek
Darek
9 miesięcy temu
Reply to  Daria2

Jestem gminny, ale nie jestem z kamienia (trol).

Aga
Aga
9 miesięcy temu
Reply to  Daria2

Oj tak Daria2, strasznie ciężko pracują te trole……

Darek
Darek
9 miesięcy temu
Reply to  Aga

Tak ciężko jak i Wy – trole.

Daria2
Daria2
9 miesięcy temu
Reply to  Aga

Dzięki Aga za wsparcie

Aga
Aga
10 miesięcy temu
Reply to  Tom

Skoro Panu Wójtowi nie podoba się rocznik tego samochodu nic nie stoi na przeszkodzie żeby zakupił nowy. Sorry, zapomniałam że gmina biedna i strażacy zbierali i sprzedawali złom aby doposażyć swoje zaplecze.

Radny
Radny
10 miesięcy temu
Reply to  Aga

Rada gminy dwa tygodnie prze tym wydarzeniem podjęła decyzję o kupnie nowego wozu bojowego dla naszych strażaków, na tym spotkaniu byli strażacy z OSP Szreńsk. Po tym spotkaniu zmienili zdanie i przyjęli samochód używany z PSP Mława. Warunki lokalowe straży są bardzo dobre, wykonane remonty kosztem gminy, a nie ze sprzedanego złomu, w tym odkupienie pomieszczeń po byłej poczcie.. Byłoby uczciwie o tym też napisać. Rada podjęła decyzje o współfinansowaniu inwestycji drogowych z powiatem współfinansując wkład własny po połowie. Hala sportowa jest nieczynna bo jest covid 19, przepisów nie tworzymy w tym zakresie.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
10 miesięcy temu
Reply to  Radny

Jaki nowy człowieku w bajki wierzysz w jakim ty świecie żyjesz milion zł na nowy samochód z skąd oni wezmą takie pieniądze dobrze zrobili że zdecydowali się pozyskać taki samochód bo by widzieli nowy na obrazku

Aga
Aga
9 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Ciekawe czy gmina jest w stanie dać z kasy na jakąkolwiek inwestycje chociaż 10 tysięcy. A milion ? No chyba że wygrają w totka. Skończcie te bajki i pochwały wypisywać bo każdy wie jak to jest w tej gminie

Prawnik
Prawnik
9 miesięcy temu
Reply to  Aga

To tyko zgadywanka , tudzież pomówienie.

Zenon
Zenon
10 miesięcy temu
Reply to  Radny

Panie Radny inwestycje drogowe z powiatem? Wkład po połowie. Hmm ciekawe. A co z drogami gminnymi? Idzie jesień, opady deszczu. Ludzie znów mają topić samochody i wzajemnie się wyciągać ciągnikami z dróg gminnych?

Rolnik
Rolnik
10 miesięcy temu
Reply to  Zenon

Autostrady na pola tak bym chciał.

Rolnik
Rolnik
10 miesięcy temu
Reply to  Rolnik

A krowy na chodniki , w końcu to wieś.

Zenon
Zenon
9 miesięcy temu
Reply to  Rolnik

Bez komentarza…

Aga
Aga
9 miesięcy temu
Reply to  Radny

W gminie Szreńsk to żadnych inwestycji nie widać, no chyba że jakaś prywata. Opieka medyczna dno, hala sportowa przynajmniej od maja br powinna być otwarta, ale najlepiej teraz wszystko zrzucać na pandemię. Radni przyklaskują Wójtowi i tak ma być. W tej gminie nie ma nic i to dla żadnej grupy czy kto młody czy kto stary……. A o zasługach wójta i rady to lepiej już nie pisz człowieku bo tylko wstyd.

Lekarz
Lekarz
9 miesięcy temu
Reply to  Aga

Musisz iść do lekarza od oczu

Daria2
Daria2
9 miesięcy temu
Reply to  Lekarz

Sam idź do lekarza ale od mózgu, bo nic innego nie jest już Ci potrzebne

Darek
Darek
9 miesięcy temu
Reply to  Daria2

Byłem, mózgu nie mam, więc nie mam co leczyć, ale oczy mam.

Aga
Aga
9 miesięcy temu
Reply to  Lekarz

W takim razie powiedz Lekarz co Ty widzisz jako inwestycje w gminie Szreńsk

Aga
Aga
9 miesięcy temu
Reply to  Radny

Wygląda na to że winni są wszyscy tylko nie Ci co na górze. Brawo !!!!

Ciekawy
Ciekawy
9 miesięcy temu
Reply to  Aga

A jaki to rocznik bo nie wiem, samochód jest a nikt nie wie który rocznik.

Strażak
Strażak
9 miesięcy temu
Reply to  Ciekawy

2006 i jeździ.

Na idiotów nie ma rady
Na idiotów nie ma rady
10 miesięcy temu
Reply to  Tom

Weź się lepiej nie odzywaj jak nie masz pojęcia o czym się wypowiadasz. Puknij się w ten pusty łeb. Mieć samochód który lat ma 28 jak Jelcz a Starman a nie Star (nie znasz się to się nie wypowiadaj). Starman ma połowę mniej lat to zamknij papę i nie broń tego cudownego gospodarza bo aż krew człowieka zalewa. Tej cudnej gminy to nie stać na nic dosłownie na nic jedno wielkie obalewo. Jak mu stołek nie pasuje to won złożyć rezygnacje. Dowiedz się lepiej ile zostało pieniędzy władowane w Jelcza i potem możemy porozmawiać buraku

Na idiotów nie ma rady
Na idiotów nie ma rady
10 miesięcy temu
Reply to  Tom

A i jeśli dla Ciebie rok produkcji powyżej 2000 jest ubiegłym wiekiem to proszę wrócić do szkoły podstawowej na lekcje historii

Adamus F.
Adamus F.
10 miesięcy temu

Brawo wspaniałe Druhnyi Druhowie niech Wam służy.
Zapiszę się do Was chyba,tylko ja z innej gminy.

Kandydat
Kandydat
10 miesięcy temu
Reply to  Adamus F.

Czy ktoś wie ile strażak ochotnik dostaje pieniędzy, słyszałem , ze 20 zł za godzinę.

Anonim
Anonim
10 miesięcy temu

Wllasnie podziękowanie dla posła W pani radnej i pana przewodniczącego PiSu Kełbańskiego z poparcie

Anonim
Anonim
10 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Wąsika

Aga
Aga
10 miesięcy temu

Widać że Pan Wójt Szreńska jak zwykle zainteresowany wydarzeniami w Gminie…..

Zocha
Zocha
10 miesięcy temu
Reply to  Aga

Pan Wójt jest zainteresowany ale czym innym sprawy Gminy go mało obchodzą

Zły…
Zły…
10 miesięcy temu
Reply to  Aga

Wójt to nie jest niczym zainteresowany żeby nie determinacja pewnych osób nie byłoby samochodu bo to do niczego nie potrzebne wstyd normalnie wstyd inni Wójtowie potrafią coś zdziałać dla swoich ochotników a tu to jak zwykle

Mieszkaniec Szreńska
Mieszkaniec Szreńska
10 miesięcy temu
Reply to  Zły…

Ha, Ha… Wszyscy wiedzą jaki jest Wójt , a on niby ma tytuł Najlepszego Wójta w Polsce. Śmiech na sali i wstyd dla całej gminy. A szanowna Rada Gminy jeszcze gorsza bo nic z tym nie robią i jest im wygodnie.

Aga
Aga
10 miesięcy temu

Z Rady Gminy raczej też nikt nie zaszczycił obecnością

Zenon
Zenon
10 miesięcy temu
Reply to  Aga

A po co radni gminy mają się pojawiac na takim wydarzeniu? Wystarczy że zbierają się kilka razy w miesiącu na pseudo-komisjach i biorą kasę. To jest najważniejsze.

Aga
Aga
10 miesięcy temu
Reply to  Zenon

A i po co narażać się władzy ? Tak to nikt nic nie ma im do zarzucenia. A że mieszkańcy to widzą ? No cóż, raczej to dla nich nie ma znaczenia.

Zenon
Zenon
10 miesięcy temu
Reply to  Aga

Jeszcze tylko dwa lata.. Będzie ciężko ale trzeba mieć nadzieję że ludzie na gminie Szreńsk się w końcu opanują i dokonają słusznych wyborów.

Radny
Radny
10 miesięcy temu
Reply to  Zenon

Zenon zapraszam do pracy w radzie na te kilka razy w miesiącu – ciekawe skąd masz takie informacje. Ci co najwięcej komentują widać najwięcej do powiedzenia mają – szkoda że nie mądrego.

Radny
Radny
10 miesięcy temu

Zapraszam na sesję zobaczysz jak nam wygodnie… zostań radnym a ja chętnie zobaczę jak sobie radzisz.

Zenon
Zenon
10 miesięcy temu
Reply to  Radny

Drogi Radny nie narzekaj że tak Ci ciężko i masz tak źle. W końcu zdecydowałeś się na tą funkcję w wyborach i myślę że wiedziałeś na co się piszesz. No chyba że ktoś Tobą kierował i miałeś być tylko czyimś pionkiem. Mogłeś nie kandydować i byś miał spokój. Myślałeś że bycie radnym to tylko branie pieniążków i imprezy? Czasami trzeba pomyśleć a czasami wziasc za coś odpowiedzialność. Pamiętaj że w końcu jesteś przedstawicielem mieszkańców danego okręgu. Masz dbać o ich sprawy. Jeżeli chodzi o mnie to wiem jak ciężka funkcją jest bycie radnym. Dlatego nim nie jestem. Ale Tobie Drogi Radny życzę powodzenia zwłaszcza na tej gminie.

47
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x