Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Medale za długoletnie pożycie dla czterech małżeńskich par z Mławy– Zdrowie i szczęśliwy los, bo reszta, czyli miłość, życzliwość i wyrozumiałość, to już zależą tylko od nas – dzielił się swoją receptą na udany związek Andrzej Stolarski, który wraz ze swoją żoną Danutą obchodził Złote Gody. Ta i jeszcze trzy pary otrzymały dziś z rąk burmistrza Sławomira Kowalewskiego medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP.

Podczas uroczystości w siedzibie USC medale oraz poświadczające ich otrzymanie legitymacje odebrały cztery pary małżeńskie, które w swoich związkach przeżyły co najmniej 50 lat: Alicja i Ryszard Afanasjewowie, Aniela i Jan Młyńscy, Bożena i Stefan Sokołowscy oraz Danuta i Andrzej Stolarscy.

Serdeczne życzenia dalszych lat w zdrowiu i szczęściu złożyli im Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, Zastępca Burmistrza Szymon Zejer i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Mławie Marzena Lipińska. Podczas wzruszającego spotkania nie zabrakło też pięknych wspomnień i zabawnych anegdot z życia jubilatów.

Przypominamy, że osoby zamieszkałe na terenie miasta, które przeżyły przynajmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim i są zainteresowane otrzymaniem medalu za długoletnie pożycie małżeńskie, mogą się zgłaszać do tutejszego Urzędu Stanu Cywilnego (Pałac Ślubów w parku miejskim). Prosimy, aby zabrać ze sobą dowody osobiste, w celu sporządzenia wniosku do Prezydenta RP o przyznanie medalu. Jubilatów mogą również zgłaszać osoby z rodziny.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miro
miro
1 miesiąc temu

dzisiejsze celebryci co sezon zmiana na lepszy model… czwarta żona… siódmy mąż… ja mam już drugą żonę… ze sześćdziesiąt lat my już som… z końca świata poświęcając wszystkie dolary przybyłem do Niej… to jest rosyjska księżniczka ze Samary, ukochana córeczka mojego dziada…

miro
miro
1 miesiąc temu
Reply to  miro

pozostało mi już tylko 97 lat życia… jedna Pani lekarz, doktor z tytułem naukowym zwątpiła… NADAL KASIU JA NA CIEBIE POCZEKAM… ja też w między czasie byłem zmuszony sytuacyjnie wszak prawdziwy mężczyzna musi mieć dziewczynę z którą wybuduje ten dom, posadzi drzewo i dorobi się syna… częściowo zatem jestem spełniony…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x