Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek na ul. Płockiej.  Znamy ustalenia Policji


Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie wypadku drogowego na ul. Płockiej w Mławie, w którym ranny został 67-letni rowerzysta. Starszy mężczyzna został potrącony przez kierującego samochodem dostawczym. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


Do wypadku doszło w piątek, około południa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia,  67-letni rowerzysta, mieszkaniec pow. mławskiego, jechał prawym pasem w kierunku drogi krajowej nr 7.  Kierowca dostawczego mercedesa, 23-letni mieszkaniec Kluczborka, cofając  z drogi dojazdowej i włączając się do ruchu, uderzył w prawidłowo jadącego rowerzystę. Kierujący rowerem starszy mężczyzna, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność i wyobraźnię – nie jesteśmy na drodze sami. Chwila nieuwagi może zakończyć się utratą zdrowia a nawet życia. Wykonując manewr cofania lub włączając się do ruchu powinniśmy zachować szczególną ostrożność, mając na uwadze także bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x