Pijany kierowca uszkodził ogrodzenie placu budowy, zaparkował i zasnął
— 24/08/2021
Mławska Policja otrzymała zgłoszenie, dotyczące kierowcy skody, który wjechał na plac budowy drogi S7, uszkadzając ogrodzenie, zabezpieczające teren budowy, a następnie zasnął w samochodzie. Jak się okazało w trakcie interwencji, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.
Do zdarzenia doszło wczoraj, nad ranem, na ul. Nowowiejskiej w Mławie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 51-letni mławianin zjechał z drogi na teren budowy trasy S7, uszkadzając ogrodzenie a następnie… zasnął. Policję powiadomił przypadkowy świadek. Podczas interwencji, w rozmowie z patrolem prewencji, pijany mężczyzna twierdził, że nie kierował samochodem tylko w nim spał, a samochód zaparkował na swoim podwórku. Z placu budowy trafił do policyjnego aresztu.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.
źródło: KPP Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]