Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kino plenerowe i piosenki Anny Jantar na mławskim rynku


W niedzielne popołudnie dla mławian największe przeboje jednej z najpopularniejszych wokalistek lat siedemdziesiątych –  Anny Jantar wykonała Joanna Smajdor. Ten plenerowy koncert odbył się na zaimprowizowanej scenie przed Miejskim Domem Kultury.


Joanna Smajdor to absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Z powodzeniem brała udział w programach rozrywkowych „Mam talent” i „The Voice of Poland”. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych m. in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej itd. Od kilku lat aktywnie koncertuje, współpracując z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Jest także wokalistką Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective.

Stary Rynek w miniony weekend stał się atrakcją dla dzieci i miłośników kina. Dla tych pierwszych przygotowane były animacje i konkursy oraz dmuchana zjeżdżalnia, a także wybrane propozycje filmowe. Dorośli mogli obejrzeć  filmy:  „La la Land”, Miasto 44 i Poranek Kojota.

red.

fot. MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Remi
Remi
28 dni temu

Oj spada poparcie dla Pana S. K. na gminach powiatu było więcej osób…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x