Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie koło Bogurzyna


Wczoraj około godziny 17-tej na drodze pomiędzy Dozinami a Bogurzynem kierowca osobowego auta wypadł z drogi i dachował. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zwierzę, które nagle wyskoczyło na jezdnię. Kierowca chcąc uniknąć zdarzenia, wykonał gwałtowny manewr co zakończyło się wywróceniem pojazdu.  Mimo zniszczonego auta, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Uczestnicy opuścili pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP Szreńsk i JRG Mława.


red.

fot. OSP Szreńsk  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x