Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tak wygląda podejrzany o kradzież konsoli do gier w dwóch sklepach


Wydział Kryminalny mławskiej Policji prowadzi czynności w sprawie kradzieży dwóch konsol do gier w sklepach na terenie Mławy. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje wizerunek złodzieja.


ksp Mława
Reklama

Kamery monitoringu w sklepach, zarejestrowały mężczyznę o krępej/otyłej budowie ciała ubranego w granatową koszulkę z białym nadrukiem oraz krótkie spodnie do kolan, na głowie miał ciemną czapkę, daszkiem do tyłu, z napisem NASA. Miał ze sobą duży, ciemny plecak. Mężczyzna ukradł konsole o łącznej wartości ponad 3 tysięcy złotych, w dwóch sklepach na terenie Mławy. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje umożliwiające ustalenie sprawcy, proszone są o pilny kontakt z Policją. Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 62 00 (dyżurny KPP w Mławie) 47 703 62 08 ( WK KPP w Mławie). Informacje można także przesyłać na skrzynkę Facebook Policja Mława.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
MamJuzDosc
MamJuzDosc
10 miesięcy temu

Żyjemy w kraju gdzie kilkulatek używa telefonu z aparatem lepszej klasy niż kompaktowe aparaty fotograficzne.
W świecie gdzie monitoring jest wszechobecny.
Świecie gdzie na trasie szybkiego ruchu mamy zrobione kilkanaście/kilkadziesiąt zdjęć z których można zobaczyć najdrobniejsze szczegóły na twarzy.

A w sklepach są kamery monitoringu gdzie moja stara no*ia robiła lepsze filmy/zdjęcia… ;/

nbv
nbv
10 miesięcy temu
Reply to  MamJuzDosc

Kamery monitoringu zazwyczaj nagrywają dobrze. Tylko prawdopodobnie zdjęcia zostały zmniejszone do mniejszych rozmiarów. Niektóre serwery mają ograniczenie do wielkości plików. Tak jest między innymi np na portalach społecznościowych. Musimy zmniejszyć zdjęcie aby je wstawić.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x