Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rzęgnowo. Pędził 140 km/h, zapłacił 750 zł mandatu


Mławscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kolejnego pirata drogowego. Kierowca volkswagena przejeżdżał przez miejscowość Rzęgnowo z prędkością 140 km/h. 27-latek stracił prawo jazdy.


ksp Mława
Reklama

Policjanci zauważyli agresywnie jadącego kierowcę volkswagena, który ominął wysepkę drogową z lewej strony. Miernik prędkości wskazał 140 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Zatrzymanym do kontroli piratem drogowym okazał się 27-letni mieszkaniec pow.  przasnyskiego. Za swoją jazdę został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 750 złotych, nazbierał łącznie 15 punktów karnych. Interweniujący patrol zatrzymał kierującemu prawo jazdy.

Policjanci apelują o rozsądek i wyobraźnię na drodze, zapowiadają także wzmożone kontrole.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x