Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na drodze Pokrytki-Niedzbórz bus uderzył w drzewo i stanął w płomieniach


fot.ilustracyjne


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj (17 sierpnia) około godziny 22:00 na drodze pomiędzy Pokrytkami a Niedzborzem.

Jadący tą drogą bus w pewnym momencie chciał ominąć zwierzynę leśną, która wbiegła na drogę. Manewr zakończył się jednak zjechaniem z drogi i uderzeniem w drzewo, na skutek czego pojazd stanął w płomieniach. Kierowca opuścił pojazd jeszcze przed przybyciem strażaków i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do zdarzenia zadysponowane zostały jednostki z OSP Niedzbórz oraz zastępy JRG z Mławy i Ciechanowa.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x