Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wkrótce ruszy montaż instalacji fotowoltaicznych w naszych jednostkach


Wkrótce rozpocznie się montaż instalacji fotowoltaicznych w 9 naszych jednostkach organizacyjnych. W czwartek 22 lipca została podpisana umowa z wykonawcą z Rabki-Zdrój, który zrealizuje to zadanie za nieco ponad 3 mln zł.


Przypomnijmy sama inwestycja ma polegać na zamontowaniu paneli fotowoltaicznych  na terenie I LO, ZS Nr 1 Nr 2, ZS Nr 3, ZS Nr 4, Centrum Administracyjnego do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Bursy Szkolnej, Mławskiej Hali Sportowej. Łączna liczba zainstalowanych modułów fotowoltaicznych wyniesie 1726. Poza tym w ZS nr 1 i Centrum Administracyjnym do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych zainstalowane zostaną pompy ciepła wraz z odwiertami dolnego źródła. Wykonawca tj. Revolt Energy S.A dokona kompleksowego przygotowania podłoża pod montaż urządzeń  w 5 jednostkach tj.  ZS nr 1, ZS nr 3, ZS nr 4, Bursie Szkolnej i w ILO.

Firma wykona zadanie za kwotę 3038 807, 25 zł.  Koszt inwestycji powiększa wartość dokumentacji w wysokości 67 650 zł i nadzór autorski za 36 900 zł. Razem koszt inwestycji wyniesie 3 143 357, 25zł.

Zadanie zostanie zrealizowane w całości ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, o czym informują tablice zawieszone teraz na budynkach wspomnianych placówek.

 

mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]