Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

19-latek w terenie zabudowanym pędził ponad 100 km/h


KMZB, czyli Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – to prosta aplikacja, dzięki której mieszkańcy mają wpływ na tworzenie bezpieczeństwa lokalnego.  Wystarczy wejść na mapę i zaznaczyć zagrożenie, zgodnie z kategoriami. Dzięki takiemu zgłoszeniu w Wiśniewie,  zatrzymano wczoraj pirata drogowego. 


ksp Mława
Reklama

Zagrożenie w kategorii – przekraczanie dozwolonej prędkości, zostało zgłoszone przez użytkownika 15 sierpnia, w Wiśniewie, na drodze relacji Wiśniewko- Wyszyny Kościelne. Kolejnego dnia, dzięki wzmożonym kontrolom, patrol ruchu drogowego  zatrzymał pirata drogowego , który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 100 km/h. Piratem drogowym okazał się 19-letni kierowca audi, mieszkaniec pow. mławskiego. Młody kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.  

Budowanie bezpieczeństwa lokalnego zależy od każdego z nas, wejdź na mapę KMZB (https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html)  i zobacz na czym  to polega. Wszelkie informacje znajdziesz także na stronie policja.pl, link : https://policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.html

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Antykowal
Antykowal
10 miesięcy temu

Mapa zagrożeń to pic na wodę fotomontaż. To policja nie wie na których ulicach/odcinkach dróg masowo kierowcy przekraczają prędkość ? Mieszkańcy mają budować bezpieczeństwo lokalne ? Zajmują się drobiazgami, siedzą w radiowozach w dziwnych miejscach i robią wyniki na drobnych wykroczeniach. Panie komendancie, może wpuści Pan mieszkańców na odprawę, to powiedzą Pana policjantom jak zorganizować patrole i kogo mają ścigać. Zatrzymali jednego nastolatka i od razu wielki szum, artykuły w prasie !!! Ulicami Batorego, B. Chłopskich i Podmiejską tysiące dziennie pędzi po 100 km/h w tym również TIRy, ryczące motocykle itd. Stałe zagrożenie dla mieszkańców i nawet dla robotników wykonujących kanalizację w jezdni. Ale kto by się przejmował, lepiej ciułać punkty za pasy czy nieświecący reflektor, a dzień pracy szybko zleci.

Czytelniczka
Czytelniczka
10 miesięcy temu

Takich potencjalnych morderców powinno się kierować na przymusowe prace społeczne.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
10 miesięcy temu

Niech sprawdzą jeszcze Podmiejską co się dzieje

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x