Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zginęły dwa rowery. Policja szuka sprawców 


fot. ilustracyjne


Minionego weekendu, na terenie Mławy skradziono dwa rowery górskie. W pierwszym przypadku rower był pozostawiony na stojaku bez zabezpieczenia, w drugim stał przypięty linką przed klatką schodową bloku. Policja prowadzi czynności i apeluje o odpowiednie zabezpieczanie jednośladów.

Sezon rowerowy w pełni i zainteresowanie rowerami także – niestety również wśród złodziei. W sobotę wieczorem nieznany sprawca ukradł rower górski, przypięty metalowa linką do barierki przed klatką schodową bloku na Osiedlu Młodych. Rower koloru różowo -czerwonego marki Oval wyposażony był w siedzisko dla dziecka. Sprawca przeciął linkę i ukradł rower. 

W niedzielę, po południu skradziono rower górski marki Storm Shark koloru czerwono – czarnego, pozostawiony na stojaku przed szkołą podstawową przy ul. Warszawskiej. Rower nie był zabezpieczony. 

Policjanci przypominają o konieczności odpowiedniego zabezpieczenia jednośladów. Pozostawienie roweru bez nadzoru przez kilka godzin w miejscu ogólnodostępnym, to dobra okazja dla złodzieja- nawet wówczas, gdy rower zabezpieczony jest metalową linką. 

Policja apeluje do osób, których informacje mogą pomóc w odnalezieniu skradzionych rowerów i ustaleniu sprawców o kontakt. Informacje można przekazywać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer 47 703 62 00 lub 47 703 62 08 lub skorzystać ze skrzynki Facebook Policja Mława

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x