Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapowiada się czadowy festyn w Wiśniewie


Urząd Gminy Wiśniewo oraz Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają 22 sierpnia na Festyn Pełnia Lata. Na szkolnym boisku w Wiśniewie wystąpią lokalne zespoły biesiadne: Każdy Sobie, Project, Awers, Laser, Riven. O godzinie 17:00 występ Zespołu Czadoman.


Podczas całej imprezy będą różnego rodzaju atrakcje dla dzieci: dmuchańce, maskotki, popcorn, wata cukrowa, zakręcony ziemniak. Ponadto swoje możliwości kulinarne zaprezentują Koła Gospodyń Wiejskich: ze Starych Kosin, Otoczni oraz Bogurzyna. Będzie można dokonać spisu w Gminnym Punkcie Spisowym, będzie również punkt promujący szczepienia przeciw Covid-19.

22 sierpnia już od godziny 15:00 zapraszamy na boisko szkolne w Wiśniewie!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x