Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Kolarze na start!


Już po raz drugi w Mławie będzie rozgrywane kryterium kolarskie o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego i Puchar Burmistrza Miasta Mława. W czwartek 19 sierpnia do rywalizacji będą mogli stanąć zarówno licencjonowani kolarze szosowi, jak też amatorzy.


Podobnie jak przed rokiem, start i meta wyścigu będą się mieściły na ul. Reymonta. Zawodnicy, w zależności od kategorii, będą mieli do pokonania od 4 do 20 półtorakilometrowych okrążeń. Odprawa techniczna rozpocznie się o godzinie 15:45, natomiast pierwszy start zaplanowano na 16:00. Dekoracja zwycięzców powinna się rozpocząć ok. 20:30. Szczegółowy program wyścigu i zasady uczestnictwa można znaleźć w załączonym poniżej regulaminie. Zapisy będą prowadzone w biurze zawodów oraz na stronie internetowej: TUTAJ. Mapka z trasą wyścigu jest dostępna TUTAJ.

Organizatorami Kryterium Asów o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego są Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd Miasta Mława i Stowarzyszenie AAM Cycling Team. Dyrektorem wyścigu jest Dariusz Banaszek.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jagusia
Jagusia
1 miesiąc temu

Czy nasz kolarz nr 1czyli przystojniak z ratusza też startuje?
A może obaj bliźniacy – przystojniaki 😀

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x