Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Drugi odcinek Alei św. Wojciecha gotowy do odbioru [FOTO i FILM]


DCIM100MEDIADJI_0304.JPG


Prace przy budowie drugiego odcinka Alei św. Wojciecha na odcinku pomiędzy ulicą Sienkiewicza a Płocką zostały zakończone. Prawdopodobnie dziś nastąpi odbiór wykonanych prac. Pierwotnie termin zakończenia inwestycji planowany był na koniec czerwca, jednak został przesunięty. Zapraszamy do obejrzenia trasy na razie jeszcze „z lotu ptaka”.

red.

fot. i video Maciej Beniuk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
24 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kot
kot
1 miesiąc temu

a skąd dokąd będzie prowadzić ta aleja ?

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu
Reply to  kot

Stąd do tamtąd. 😛
Jak na razie to os ul. Kościuszki do ul. Płockiej.

Last edited 1 miesiąc temu by Anonim
miro
miro
1 miesiąc temu

czy toto jest już otwarte ? NIE MA JESZCZE NAZWY RONDA ANI OFICJALNEGO PRZECIĘCIA WSTĘGI WIĘC INO PYTAM KIEDY NASTĄPI… KULMINACJA POŚWIĘCENIA ?

edwin
edwin
1 miesiąc temu
Reply to  miro

Jak gooogle tego nie uwidziały to znaczy, że je to fatamorgana… taki film w kawałach zupełnie siecza… raz od przodka i zaraz od tyłka… muły jak zrobiom to ryczeć się chce…

Remi
Remi
1 miesiąc temu

Brawo dla Marszałka, chyba jako ostatnie miasto w regionie mamy obwodnicę ale w końcu jest….

H13
H13
1 miesiąc temu

Brawo dla twórcy filmu. Dobra robota.

miro
miro
1 miesiąc temu
Reply to  H13

 taki film w kawałach zupełnie siecza… raz od przodka i zaraz od tyłka… muły jak zrobiom to ryczeć się chce…

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  miro

Zgadzam się – jak ktoś zna już trasę tej alei to się i połapie na filmiku, ale jak ktoś nie zna, to nie wie co to jest i jak to wygląda po takiej właśnie siekance.

Karo
Karo
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Na początku filmiku jest nazwa alei więc nie trzeba się domyślać co to jest. A jak ktoś potrafi nagrać lepiej to przecież nikt mu nie zabrania. Każdy z Was krytykujących może się jeszcze wykazać

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Karo

Nie o to chodzi, wiadomo że to aleja św. dewelopera, tyle tylko, że winna być pokazana ciągiem z jednej strony, a nie raz od jednej strony, drugi raz od drugiej, a za chwile kolejny przeskok. Tak jak stwierdził „miro”: sieczka

Jagusia
Jagusia
1 miesiąc temu

Przynajmniej tym razem został zrobiony prawidłowo chodnik: jezdnia – ścieżka rowerowa – chodnik, a nie jak przy pierwszym odcinku: jezdnia, chodnik – ścieżka rowerowa.

Panie burmistrzu
Kiedy w końcu zostanie zrobiony chodnik na Al. Marszałkowskiej od ul. Kopernika do 7-mki?

Tam jest okropnie. Ruch jest coraz większy, coraz więcej rowerzystów, coraz więcej osób na rolkach, coraz więcej osób biegających, coraz więcej osób spacerujących i z kijami i bez, a jest tylko ścieżka rowerowa. Chodnika brak.
Gdzie podziały się pieniądze na chodni?
Al. Marszałkowska funkcjonuje już pewnie koło 10 lat, a chodnika nie widać.
Czy państwo z UM nie widzicie jaki tam jest ruch i że sama ścieżka rowerowa to o wiele za mało?
No tak… nasz kolarz zapomniał o rowerze i nie jeździ na nim nawet dla relaksu, a więc nie wie jak tam jest,

Mieszkaniec…
Mieszkaniec…
1 miesiąc temu
Reply to  Jagusia

Chodnik i ścieżka rowerowa powinny być także pociągnięte od ul. Marszałkowskiej do samego Krajewa. W lesie droga jest bardzo wąska, a ruch samochodów, rowerzystów, biegaczy i spacerowiczów bardzo duży…. To jest naprawdę potrzebna inwestycja…

Jagusia
Jagusia
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec…

Popieram, tam też jest duży ruch tak pieszy jak i rowerowy.

No ale nasz przystojny burmistrz dba tylko o deweloperów. Mieszkańcy to dla niego zło konieczne, liczą się tylko przed wyborami.

Ścieżka rowerowa i chodnik powinny już dawno być zrobione nad Zalew Ruda… no ale to „powinny”. Ulica LOK leży w granicach miasta Mława o ile się nie mylę

Jagusia
Jagusia
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec…

Dodam jeszcze, że w planach ul. Marszałkowskiej był chodnik na całej jej długości, dlatego jestem ciekawa co się stało z pieniędzmi na tę część chodnika przy Marszałkowskiej i kiedy on w końcu zostanie zrobiony?
Zdaje się, że na Marszałkowską też były dotacje, a więc…?

srs
srs
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec…

Takie pierdzenie że powinno być jest najlepsze. Skąd pomysł na że rowerzystom powinno być lepiej . Wg mnie powinna powinna być katapulta z łysej góry . Nie ma i nie będzie i co nam pan zrobisz.

Mławianin
Mławianin
1 miesiąc temu
Reply to  srs

lecz się na nogi bo na głowę juz za późno

Wizjoner milioner
Wizjoner milioner
1 miesiąc temu

I teraz czekamy na osiedle apartamentowców 11 pięter tam za ” makiem ” z prawdziwego zdarzenia z lądowiskiem na dachu żeby Kamiś miał gdzie lądować z pięknym parkiem i sztucznym jeziorem jak w central park. Przestrzeń , zieleń i luxury.

Normal
Normal
1 miesiąc temu

A to tak z zawiści piszesz ? Czy może z innego popwodu ?
Bloki 10-11 piętrowe mają być przy Carrefourze.
Myślę, że niepotrzebne są czasami takie wpisy. To nie sprzyja nikomu. No,,,,Chyba, że Tobie i nazwiemy Cię: Bohaterem Domu. Ale to już inna reklama…..

Wizjoner milioner
Wizjoner milioner
1 miesiąc temu
Reply to  Normal

Czemu nie potrzebne……terenu za makiem jest sporo…chłopaki Developerzy mają potencjał …ludzie chcą kupować… Milionerów mamy w Mławie sporo… To niech zrobią w końcu osiedle na miarę możliwości ..a nie w każdą dziurę wciskają blok z nazwą apartament …

Normal
Normal
1 miesiąc temu

No właśnie nie do końca jest terenu sporo. To znaczy jest sporo ale teren za makiem to już inna gmina. Mac jest zdudowany na granicy miasta ale już za tą granicą to nie Mława.
A po drugie widoczne na zdjęciu budowane nowe osiedle (na tą chwilę stoi jeden blok) to chyba nie jest jakiś problem? Wszyscy narzekali, że budują w centrum, że wciskają bloki między domkami. A tu jest przyłąd, że nikomu to osiedle nie powinno przeszkadzać.

Zorientowany w retail
Zorientowany w retail
1 miesiąc temu
Reply to  Normal

Działka za McD należy jeszce do miasta. Działka ma kształt trójkąta, Scania także na niej leży i należy administracyjnie do gminy miejskiej. Nie powstanie tam żadne osiedle bo działka jest przeznaczona pod handel, magazyny i usługi. Także spodziewajcie się duzego centrum handlowego, a jak ktoś sugeruje że powstaną tam bloki to poprostu pisze żeby coś pisać nie orientujac się w realiach naszego miasta

Szarp mnie juziu
Szarp mnie juziu
1 miesiąc temu
Reply to  Normal

Chłopie tam masz działki miejskiej jeszcze tyle że całe osiedle OKM by się zmieściło. Zobacz e Geoportalu.

Normal
Normal
1 miesiąc temu

Bzdury piszesz.
Za Mc jest już inna gmina. Jedynie trochę z boku jest działka miasta.

Szarp mnie juziu 2
Szarp mnie juziu 2
1 miesiąc temu
Reply to  Normal

Boże człowieku weź Geoportal( jeśli wiesz co to jest) albo zwykła mapę administracyjna miasta i sprawdź . Jesteś laikiem to się nie odzywaj, dzialka nr 1434 należy do obrębu miasta Mława( to kilkaset metrów za McD).Miasto jako swoją wcześniej własność sprzedalo jo prywatnemu inwestorowi lokalnemu. To on postawił Scanie i ma plany dalsze.

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x