Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmierć pod kołami walca. Są wstępne ustalenia


O tragicznym wypadku na budowie węzła Żurominek nowej trasy S7 pisaliśmy już wczoraj. W tej sprawie toczy się pod nadzorem mławskiej prokuratury postępowanie, ale dziś znamy już kilka szczegółów śmiertelnego wypadku.


Na tym etapie prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie na podstawie art. 220 KK w związku z art. 155 KK, a więc narażenia życia albo zdrowia pracownika i nieumyślnego spowodowania śmierci.

– Wstępne ustalenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek przy pracy. Operator walca drogowego był trzeźwy. Prokuratura zleci przeprowadzenie sekcji zwłok 45-letniego mężczyzny i w zależności od treści opinii podejmie dalsze decyzje – poinformował Kamil Rytelewski, zastępca Prokuratora Rejonowego w Mławie.

red.

Zobacz także: Śmiertelny wypadek koło Dunaja. Drogowy walec zmiażdżył pracownika [FOTO]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kinga
Kinga
1 miesiąc temu

To nie w porządku,żeby doszukiwać się tu winnego. Trzeba współczuć obojgu rodzinom i poszkodowanym. To był nieszczęśliwy wypadek…

Joa
Joa
1 miesiąc temu
Reply to  Kinga

Dokladnie tragedie w dwóch domach ogromne

Rafał
Rafał
1 miesiąc temu

Jakby nie chodził pod maszyną to by się nic nie stało. Operator takiego sprzętu niestety ale ma widoczność ograniczoną. Współczucie dla rodziny i operatora. Trzymaj się bracie. Wszyscy jesteśmy z Tobą. To my operatorzy gumiaków.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x