Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy tenisiści na najwyższym podium w Przasnyszu


Mławianie Wojciech i Adam Chocholscy stanęli na najwyższym podium rozegranego 31 lipca w Przasnyszu deblowego turnieju tenisa ziemnego Mario Cup 2021. To już trzecia edycja turnieju, którego pomysłodawcą jest Mariusz Zaręba, a mławianie powtórzyli swój ubiegłoroczny sukces.


W tym roku do rywalizacji na kortach OSiR Przasnysz przystąpiło 16 par deblowych z Przasnysza, Mławy, Szczytna, Ostrołęki, Pułtuska, Legionowa, Makowa Mazowieckiego oraz Ciechanowa.  W emocjonującym meczu finałowym zmierzyli się mławianie Wojciech i Adam Chocholscy z parą deblową z  Ostrołęki: Michałem Podolakiem i Kamilem Woźniakiem, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem mławian. Trzecie miejsce w turnieju wywalczyła para ze Szczytna; Mariusz Daszewski  – Edward Studziński.

red.

fot. nadesłane SC

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x