Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

100 metrów nowej nawierzchni na ulicy gen. Maczka


Jak poinformował mławski ratusz, dobiegła końca przebudowa ulicy gen. Stanisława Maczka. Na ulicy została wykonana nawierzchnia  z kostki betonowej o wymiarach do 6 metrów szerokości oraz ok. 100 metrów długości wraz z odwodnieniem. Wykonawcą robót było  Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o. o.


– Przebudowa ulicy gen. Stanisława Maczka zdecydowanie wpłynęła na poprawę komfortu jak również bezpieczeństwa mieszkańców i innych uczestników ruchu – pisze na internetowej stronie urząd miasta.

źródło i fot.: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Inter
Inter
1 miesiąc temu

Znowu beton?
Jest pięknie, po co kostki brukowe , bloki. Lepsze dziury

Remi
Remi
1 miesiąc temu

Nowy burmistrz z włosami już niebawem to ogarnie, cierpliwości…

Tymon
Tymon
1 miesiąc temu
Reply to  Remi

Raczej pani Burmistrz 😉

Spacerowicz
Spacerowicz
1 miesiąc temu

Kiedy naprawa ul. Broniewkiego, z ktorej burmistrz swoja nieprzemyslaną decyzją zrobił ulicą „błotną”?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x