Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gdy pada deszcz, ktoś kurtynę powinien wyłączyć?


Czemu kurtyna wodna przy ratuszu działa nawet gdy pogoda jest pochmurna i deszczowa? Czy ktoś nie powinien jej wyłączyć? – pyta jeden z czytelników przechodzących przy ratuszu w miniony weekend.


Kurtyny wodne w przestrzeni miejskiej podczas upałów to rzeczywiście pożyteczne, sprawdzone i dobre rozwiązanie. Trudno jednak nie zgodzić się z czytelnikiem, że  sens stosowania takiego rozwiązania zależny jest od pogody.  Gdy jest chłodno i deszczowo rzeczywiście ktoś urządzenie wyłączyć powinien, mając świadomość, że zarówno wiemy na świecie, jak też i w Polsce mamy do czynienia z coraz bardziej powszechnym deficytem wody.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Antykowal
Antykowal
1 miesiąc temu

Malkontenci już narzekają. Przecież burmistrz wszystko co robi, jest dla naszego dobra. Schłodzeni urzędnicy są bardziej wydajni, kompetentni i przede wszystkim bardziej mili. Zresztą taka deszczownia oddziaływuje na całą Mławę, jest przyjemnie. Zresztą, podobnie działa tężnia na Wólce. Trochę wdzięczności!

srs
srs
1 miesiąc temu

jak bym cyknął etacik dodatkowy w UM stanowisko ” KURTMISTRZ ” albo młodszy referent do sprawa kurtyny

Remi
Remi
1 miesiąc temu

Już odpuście temu ratuszowi bo wybory przegrają…

Pikutek
Pikutek
1 miesiąc temu

Leją wodę a później ktoś musi za smieci zapłacić…

asanta santa zjem banana
asanta santa zjem banana
1 miesiąc temu

Brak kurtyny – źle
jest kurtyna – źle
włączona w trakcie deszczu – źle
wyłączona w trakcie deszczu – źle
jprdl, ja wiem, że codziennik nie lubi UM Mławusi, ale no helloł… są ciekawsze tematy i bardziej ważne dla mieszkańców niż kurtyna.
Odwrócę piłeczkę – czy mieszkaniec zwrócił się do urzędu, aby lepiej kontrolowali kurtynę? co zrobił? poleciał do neta tylko?

Fan
Fan
1 miesiąc temu

Wczoraj opryski, dziś marnotrawiona woda.
Codziennik pisze, jak jest. Bez ubarwiania rzeczywistości.

Jagusia
Jagusia
1 miesiąc temu

Tyle, że nie wszyscy ludzie na świecie mają wodę do picia, a tu czy brak, czy nie brak to jednak się leje, a za tę wodę płacimy wszyscy.
Tak wiem, to nie są wielkie ilości, ale ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka.
Pomyśl o biednych afrykańskich wioskach, gdzie ludzie nie mają wody i muszą dzień dnia chodzić z wiaderkami po wodę często po ładnych parę kilometrów. Tak, woda z Mławy nie popłynie do Afryki, ale szanujmy ją, puki ją jeszcze mamy, klimat się zmienia…

Anty
Anty
1 miesiąc temu
Reply to  Jagusia

Póki co zajrzyj do słownika.

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 miesiąc temu

Czy w ratuszu i przy ratuszu zawsze leją wodę?

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Tylko my mieszkańcy nic z tego nie mamy

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x