Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

15 sierpnia kolejny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej


Po krótkiej przerwie do kalendarza organizowanych społecznie wydarzeń wraca już po raz dwunasty Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.


ksp Mława
Reklama

Klub Seniora „Pogodny Uśmiech” zaprasza tradycyjnie już 15 sierpnia na godzinę 17:00 do miejskiego parku. Na estradzie wystąpią Małgorzata Kaszuba (solistka) i zespoły:  „Wiecznie młodzi” z Płońska, „Dąbkowiacy” z Dąbku, „Węgrowianie” z Węgrowa oraz chór seniorów „Pokolenie” wraz z rekonstruktorami z Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława.

W imieniu organizatora zapraszamy do wspólnego śpiewania tych znanych każdemu pieśni.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu

Kto przybędzie z PiS na to wydarzenie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x