Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzisiejsze popołudnie warto spędzić z GRHLC


Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława zaprasza na widowisko historyczne – Powróćmy jak za dawnych lat… Kultura i obyczaje przedwojennej Mławy.


Mławscy rekonstruktorzy zaprezentują klimaty lat trzydziestych, Organizatorzy będą chcieli przenieść nas do przedwojennej, wielokulturowej Mławy. Zobaczymy m.in. kwitnący na straganach handel, będzie też karczma z pięknymi zapachami potraw, nie zabraknie także rytmów oryginalnej, przedwojennej muzyki. Zaplanowano również konkurs z niespodziankami. Rekonstruktorzy wprowadzą nas w świat ,,retro”, którego już nie ma…

GRH LC MŁAWA to grupa ludzi, pasjonatów historii, która wciela się w ludność cywilną w inscenizacjach i rekonstrukcjach historycznych. Od wielu lat dostarczała mławianom wzruszeń i emocji podczas ,,Nalotu bombowego na Mławę”. Reprezentuje nasze miasto – bierze udział w różnych rekonstrukcjach historycznych na terenie całej Polski, przekazując lekcje historii i patriotyzmu. Dlatego też – również i tym razem mławianie mogą się spodziewać pięknego widowiska ukazującego życie przedwojennej Mławy.

Zapraszamy 8 sierpnia / Niedziela / na godz. 17.00  –  Estrada Parku Miejskiego w Mławie.

autor: GRH LC Mława

 

 

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x