Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

II Spartakiada KGW z terenu powiatu mławskiego, zapraszamy


Już wkrótce odbędzie się II Spartakiada KGW z terenu powiatu mławskiego.  Spartakiada to impreza sportowo – integracyjna KGW zarejestrowanych w ARiMR z terenu powiatu mławskiego.


Gospodarzem i organizatorem I Spartakiady, która odbyła się 27 września 2020 r. było KGW w Starej Otoczni „Na szpilkach” (gm. Wiśniewo).

Gospodarzem i organizatorem II Spartakiady KGW jest KGW w Syberii „Syberianki” i KGW w Mdzewku „Czar Par”(gmina Strzegowo)

W imieniu organizatorów zapraszamy 14 sierpnia 2021 roku  na boisko sportowe w Syberii.

Program:

12:00 – 12:30 uroczyste rozpoczęcie Spartakiady KGW

12:30 –  15:00 zmagania sportowe członków KGW poszczególnych KGW z terenu powiatu mławskiego

15:00 – 15:30 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

od 15:30 – wspólne biesiadowanie przy muzyce

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x